nasza historia

tektura bez końca

Firma powstała w 1999r.

Firma Kaintor została założona w 1999 roku w Bielsku-Białej specjalizuje się w produkcji tektury ciągłej, która służy do zabezpieczania dużych elementów, takich jak profile i meble, podczas transportu. Dzięki swojemu doświadczeniu i wysokiej jakości produktów, zyskaliśmy zaufanie wielu klientów na rynku krajowym i międzynarodowym.

W naszym portfolio znajdują się również maszyny na zamówienie, takie jak sklejarki, przenośniki taśmowe oraz etykieciarki, które są projektowane i wytwarzane zgodnie z potrzebami klientów. Kładziemy duży nacisk na innowacyjność i ciągłe doskonalenie swoich produktów, co pozwala nam na sprostanie wymaganiom rynku.

Dzięki zaangażowaniu i zaawansowanej technologii produkcji, możemy zaoferować swoim klientom najwyższą jakość produktów i usług. Nasze wyroby charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale także trwałością i funkcjonalnością. Stawiamy na długotrwałe relacje z klientami i dbaby o ich pełne zadowolenie z oferowanych przez nas produktów i usług.

Naszymi atutami są:

  • Szybki czas realizacji zamówień
  • Wysoka jakość produktów
  • Atrakcyjna cena oferowanych produktów
  • Elastyczność
ekologiczne opakowania

Produkcje opakowań kartonowych rozpoczęliśmy w 1996 roku. 

Od tego czasu nasze wyroby cieszą się niesłabnącą popularnością, a nasza oferta uznawana jest za bardzo atrakcyjną propozycję o doskonałym stosunku jakości do ceny.
W codziennych działaniach jesteśmy elastyczni, dlatego też uchodzimy za firmę, która jest w stanie zaproponować najlepszą propozycję na rynku w sposób precyzyjny dopasowaną do oczekiwań Klientów.

Zespół Ekspertów

pakowanie dużych i nietypowych  przedmiotów
Grzegorz Kaintor

Grzegorz Kaintor

Właściciel

Xymena Kaintor

Xymena Kaintor

Project Manager